Bezešvé spodní prádlo je pod oblečením neviditelné a sexy

Už jste vyzkoušeli bezešvé spodní prádlo? Pokud právě smutně kroutíte hlavou, je nejvyšší čas to napravit. Bezešvé prádlo si totiž zamilujete na první dotek.

Už jste vyzkoušeli bezešvé spodní prádlo? Pokud právě smutně kroutíte hlavou, je nejvyšší čas to napravit. Bezešvé prádlo si totiž zamilujete na první dotek.

Bezešvá technologie vám zajistí pohodlí

Bezešvé spodní prádlo si oblékněte pod bílé, úzké nebo jemné oblečení. Díky bezešvé technologii nebudou vidět žádné švy a pod šaty nebude prosvítat. Velmi oblíbené jsou bezešvé podprsenky. Ty klasické i sportovní. Bezešvé kalhotky si zamilujete pro jejich pohodlí. Navíc nejsou vidět ani pod úzkými legínami. Tento typ prádla bývá navíc antibakteriální a hypoalergenní. O důvod víc, proč si ho konečně pořídit do šatníku.

Jak poznáte bezešvé spodní prádlo

Bezešvé prádlo poznáte jednoduše. Nemá žádné švy. Díky speciální technologii jsou všechny důležité lemy ořezány a prádlo je pod oblečením neviditelné. Některé kousky mají švy lepené, jiné jsou vyrobené v jednom kuse. K podprsenkám se nakonec přidávají ramínka a prádlo se po obvodu uzavírá a zapošívá. Na bezešvý efekt, pohodlí a neviditelnost pod oblečením tyto úpravy však nemají žádný vliv. Případné švy najdete pouze na místech, kde neruší celkový vzhled.

Druhy bezešvého prádla

Bezešvé prádlo je praktické a navíc sexy. Pomocí této technologie mohou být vyrobené podprsenky, kalhotky, košilky nebo třeba spodničky. Představme si toto dámské spodní prádlo blíže.

Bezešvé kalhotky

Bezešvé kalhotky seženete klasické, s vyšším pasem nebo nohavičkou. Ideální je, pokud je bezešvá technologie doplněná o stahovací efekt. V takovém případě vám kalhotky zajistí pevný pas, břicho i zadeček.

Bezešvé podprsenky

Bezešvé podprsenky mohou být klasické i sportovní. Ty klasické se skvěle hodí pod světlou halenku nebo uplé šaty. Sportovní bezešvá podprsenka vám zajistí maximum komfortu a pohodlí po celou dobu pohybu.

Bezešvé košilky a body

Bezešvé košilky a body oceníte především v chladných měsících. Skvěle vypadají a pod oblečením nejsou vůbec vidět. Body mají navíc praktické zapínání v rozkroku, takže se vám látka nikde nekrabatí a nevylézá.

Bezešvé spodničky

Bezešvé spodničky jsou ideálním doplňkem pod úzké šaty nebo sukně. Díky nim nejsou vidět žádné švy spodního prádla, které by společenské oblečení jen hyzdilo.