Chcete kvalitní potisk triček? Pak zavítejte na Miravel.cz

Miravel.cz nabízí kvalitní potisk triček. Kdo by nechtěl nosit tričko, které nikdo jiný nemá? To vám umožní Miravel. Nabízí totiž stylový potisk pro muže, ženy i děti, který si můžete sami vytvořit. Pokud chcete originální triko, ale nic vás nenapadá, nevadí, můžete použít již hotové návrhy.

Proč právě Miravel?

Poskytuje opravdu kvalitní potisk triček i dalších druhů oblečení. Ten zajistí kvalitní technologie potisku, do které společnost investovala nemalé finanční prostředky. V ČR se jedná o technologii unikátní. Výsledný potisk tak má dlouhou životnost a vydrží tak nejen časté používání a praní, ale i sušení v sušičce na prádlo.

Miravel – to není jen tak ledajaké triko

Hledáte něco neobvyklého, potřebujete vytvořit kolekci s potiskem na trika, mikiny nebo třeba softshellové bundy? To vše zajistí Miravel. Nabízí komplexní služby a individuální přístup ke každé zakázce. Tiskárna, na které tisknou, disponuje novou technologií CMYK+W. Tiskne barvy reálné a skutečné. Ani tisk malých písmen není problém, jsou dokonale viditelná a čitelná.

Textil, ze kterých jsou trička vyrobená, má ověřenou kvalitu. Je odebírán od českého dodavatele, který má dlouholetou tradici výroby. Vybírat si tak můžete z exkluzivních materiálů, jež jsou precizně zpracované. Triko tak poskytuje maximální pohodlí a komfort. Do exkluzivní řady patří Premium® .

Co nabízí potisk?

Především je to odolnost proti seprání. Potisk je navíc velmi výrazný. Nezáleží na jaký druh materiálu je aplikovaný. Barvy jsou dokonale ostré a téměř se přibližují barvám, které vidíte na monitoru, jsou skoro totožné. Problémem není ani velikost extrémně malých písmenek, která jsou ostrá a dobře čitelná. Stejné je to i s dalšími různými detaily. Oblečení s vlastním potiskem si můžete vytvořit jen tak, darovat ho jako dárek nebo ho využít například k reklamním účelům. Vaše možnosti jsou široké a vždy získáte ten nejlepší výsledek.

Zaslat můžete svůj vlastní návrh nebo si jej vytvoříte v návrháři na webu miravel.cz.