Co mají rádi muži?

Trápíte se otázkou, proč jste pořád sama, a co vlastně děláte v tom vztahu špatně, že ještě nemáte vážnou známost? Mrkněte na našich pár tipů.

Muži, muži a zase jenom muži!

Po čem ženy touží? – Tak tento film známe, troufám si tvrdit, úplně všichni. Ale co s otázkou, po čem touží muži? To už tak jednoduché, bohužel není. Protože každý touží samozřejmě po něčem jiném. Kdyby měli všichni stejné tužby, to bychom to my, ženy, měly příliš jednoduché.

  • Muže je třeba chválit

Ano, muži jsou ješitní, to je stará, známá věc – a proto potřebují od žen vychvalovat a povzbuzovat své ego, prostě musí pořád vědět, že jsou prostě borci. Proto také muži rádi hrají třeba páku nebo se tak rádi bijí. Potřebuje neustále vědět, že ho prostě potřebujete a doma by se to bez něj neobešlo. Tak mu to dopřejte, budete spokojeni oba dva.

  • Důležitý je respekt

Tenhle aspekt vztahu je důležitý pro oba. Bez vzájemného respektu to ve vztahu nejde. Když milujete, je přirozené, že chcete vědět, co Váš protějšek zrovna dělá a jak se má. Ale respektujte také špetku jeho soukromí, kterou si samozřejmě chce každý uchovat.

  • Naslouchejte

I muži mají své dny, kdy se jim nic nedaří a jsou smutní, ale muži prostě nebrečí. Nicméně, musí se alespoň vypovídat ze svých problémů, aby si je všechny nenechával v sobě a dokázal fungovat bez depresí a problémů. Tak poslouchejte a mluvte s ním, ale hlavně – nechte si jeho problémy jenom pro sebe!

  • Dejte mu prostor

Každý chlap samozřejmě miluje, když je chválen a když je poslouchán, ale i ten nejješitnější potřebuje chvíli o samotě, aby měl od všeho klid a mohl relaxovat jen sám se sebou. Nevyčítejte mu, že nechce být s Vámi, ale naopak – využijte tento čas i pro sebe a vyrazte za kamarádkou na kafíčko nebo jen tak na pokec. Budete spokojeni oba.

Ale nemyslete si, že se snažíme jenom my. I muže zajímá, co se nám, ženám, na nich nejvíce líbí a podle toho se nás snaží zaujmout a dělají všechno proto, aby pro nás byli nejlepší, když o nás opravdu stojí. Takže, dámy, snažme se, oni se nám ti muži poté odvděčí.