Doplňte svůj outfit stylovými slunečními brýlemi a současně chraňte svůj zrak

Sluneční brýle jsou bezesporu stylovým módním doplňkem. Primárně však slouží k ochraně zdraví oči a pokožky kolem nich. Snižují oslnění a přispívají k lepšími vidění. Na eshopu naky.cz objevíte sluneční brýle s kvalitními skly, brýle působí preventivně před mnoha zdravotním potížím, které paprsky způsobují a navíc – můžete vypadat opravdu skvěle.

Sluneční brýle chrání oči nejen před slunečními paprsky

Ať už si užíváte na horách na lyžích, ležíte na tropické pláži nebo jezdíte na kole po polní cestě, sluneční brýle mohou znamenat rozdíl mezi poškozením očí a příjemným dobrodružstvím venku. Písek, vítr a prach mohou dráždit vaše oči nebo poškrábat rohovku a někdy způsobit trvalé poškození. Sníh, i když je méně abrazivní, odráží sluneční UV paprsky na náš zrak. Pokud trávíte hodně času na sněhu bez slunečních brýlí, může vás potrápit „sněžná slepota“, dočasnou ztrátu zraku v důsledku nadměrné expozice UV paprsků odraženým od ledu a sněhu.

Dámské sluneční brýle s polarizací slouží ještě k většímu pohodlí a ochraně očí.

Sluneční brýle jsou nejlepší prevencí proti některým onemocněním souvisejícím se sluncem

Dámské a pánské sluneční brýle vyzdvihnou outfit a současně slouží jako prevence proti některým potížím, které paprsky mohou způsobit. Mezi takové potíže patří šedý zákal, makulární degenarace a pterygia. Katarakta zahrnuje zakalení oční čočky, které může rozostřit vidění; makulární degenerace je výsledkem poškození makuly v sítnici, která ničí centrální vidění; a pterygium zahrnuje růst tkáně na oční bulvě. Nošení slunečních brýlí, které mají UV ochranu, může pomoci chránit se před těmito stavy a udržet vaše oči zdravější a déle.

Vybírejte ze široké nabídky na e-shopu naky.cz – mějte styl a chraňte svůj zrak.