Jak udržet krok s módními trendy a neutratit tisíce?

Otázka, která trápí nejednu ženu, ale i muže. Koukáte závistivě na oblečení svých kolegyň či kamarádek a říkáte si, kolik to asi to stálo? Kde na to oblečení neustále bere peníze? Kdo z nás by to neznal. S přicházející zimou připravujete zimní oblečení již několikátou sezónu a toužíte po nové bundě či kabátu?

Nakupujte nadčasově

Nakupovat nadčasové oblečení, jehož cena by nepřesahovala váš příjem není tak těžké. Nevybírejte bundy a kabáty s nápadným vzorem. Méně výrazné vzory vydrží déle módní a snadněji se udržuje jas a sytost barev. Nadčasový dámský textil oživte doplňkem nebo šátkem. Vybírejte barvy oděvů podle typu pleti a svého pohodlí. Nenechte se do ničeho tlačit od kamarádek nebo rodiny. Vy nejlépe víte v čem se cítíte dobře. Různé odstíny barev si v pohodlí domova prohlédněte na bavlissimo.cz. Levný dámský textil, který působí luxusně, zde naleznete v mnoha barvách a odstínech. Nebojte se neobvyklejších kombinací. Nakupte více kousků, které můžete libovolně kombinovat. Na ostatní budete působit dojmem, že máte každou chvíli něco nového.

Přemýšlejte u nákupů

Vidíte v obchodě úžasný svetr nebo úchvatné džíny a říkáte si, to musím mít! Kdo by to neznal? Kousek koupíte a pak vám leží ve skříni, protože ho nemáte kam nosit. Vybírejte oblečení, které se hodí k více příležitostem. Než uděláte unáhlený nákup v předraženém butiku, ujistěte se, že máte ten módní kousek k čemu nosit a kam. Na bavlissimo.cz naleznete kousky, které „musíte mít“ za nízké ceny a ve skříni vám ležet určitě nebudou.

Údržba oděvů

Nezapomínejte na správnou údržbu oděvů. Trikem k zajištění stále jasných a sytých barev je praní, sušení a žehlení naruby u všech kousků oblečení. Lícová strana se méně namáhá. Dodržujte doporučenou teplotu praní a žehlení uvedenou na cedulce.