Kreativní šperky Fossil

Hledáte-li moderní a nové šperky, které budou mít nádech hravého a mladistvého stylu? Nechcete se s nimi nudit a potřebujete oživit svůj outfit? Pak jsou pro vás ideální šperky Fossil, které v sobě snoubí hravou tvořivost s kreativitou. Již víc než tři desetiletí se značka snaží na trh přinášet kvalitní kousky, které vsází zároveň na propracovanost a nadčasový styl.

Americká značka

Značka Fossil vznikla v Americe, v Dallasu a byla založená v roce 1984 rodákem z Texasu Tomem Kartsotisem. Poslechl rady svého bratra a jméno firmy převzal od svých strýců. Firmu založil s cílem vyrábět hodinky. Na svět uvedli hodinky s retro designem, čímž si zajistili rozmach a růst firmy. Inspiraci na design čerpali z reklam, které se objevovaly v amerických časopisech z 30 – 50 let.

Po obřím úspěchu v Americe se společnost dostala na mezinárodní trh a své portfolio rozšířila nejen na hodinky, ale také na sluneční brýle, šperky a další výrobky. V široké kolekci šperků si najde každý zákazník „to své“. Snaží se, aby šperky byly nejen krásné, moderní a stylové, ale také aby byly cenově dostupné pro širokou veřejnost.

Mladistvý styl a svěžest

Šperky Fossil vsázejí na mladistvý styl, se kterým nuda rozhodně nehrozí. Snaží se o design šperků, které vsází na kreativitu a nápaditou tvořivost. Zkrátka při těchto špercích nehrozí nuda, což je také filozofie značky Fossil. Originalita, nápad, současné módní trendy, nadčasovost a mladistvost. To jsou znaky, které značku charakterizují.

Patří ke špičce na trhu a to nejen díky modernímu vzhledu, ale také díky vysoké kvalitě. Při výrobě se snaží využívat luxusní materiály a designy, které s propracovanými detaily tvoří přesně to, co dělá značku Fossil značkou. V nabídce najdete náramky, řetízky, náhrdelníky, náušnice, přívěsky nebo prsteny.