Levný tisk na textil dle vlastních návrhů

Ne každý má rád, když se sejdou dva lidé ve stejném oblečení. Pokud i vy patříte mezi ty, kdo nosí raději oblečení originální, navrhněte si vlastní potisk. Je to velice jednoduché, potisk triček online vlastními návrhy nabízí společnost nabízí internetový portál vytvorsipotisk.cz. Pro tisk využívá sítotiskovou metodu, pro níž používá kvalitní a ekologické barvy na vodní bázi, jež nabízejí velkou životnost barevného odstínu a také vysokou odolnost proti mechanickému opotřebení.

Vlastní potisk online

Jednoduchou aplikaci pro tvorbu vlastního potisku naleznete na portálu vytvorsipotisk.cz. Díky této aplikaci ušetříte nejen čas, ale i peníze a využít ji může jak jednotlivec, tak i firmy nebo školy.

Pro potisk nejen triček, ale i textilu se využívá nová technologie pro sublimaci na vlnu, sítotisk, sublimační tisk či nažehlovací fólie. V nabídce naleznete trička různých velikostí, barev i střihů a to jak dámská, tak i pánská.

Pro tisk však nemusíte používat pouze trička. Tisknout lze i na mikiny, košile, tašky, batohy, čepice či tepláky.

Vytvoř si svůj vlastní merch

Co to znamená? Vytvoříte návrh či motiv na některý z produktů či předmětů společnosti vytvorsipotisk a díky tomu můžete prodávat svá vlastní trička, mikiny, batohy a celou řadu dalších předmětů. Pro výrobu však nic nepotřebujete, vše obstarají zaměstnanci společnosti a dokonce objednané výrobky zašlou zákazníkovi. Vy pak získáváte odměnu za každý prodaný kus. Neváhejte a vytvářejte originální návrhy potisku. Kam potisk umístíte, je jen na vás. Kromě textilu můžete vybírat i z celé řady dalších produktů. Čeká jich na vás více než 50. Dokonce i cenu si můžete určit sami. Tak neváhejte a pusťte se do navrhování, vždyť je to tak jednoduché.