Náušnice z ocele – kde si je pořídit?

Uši a v nich náušnice, to bylo donedávna symbolem pro holčičky, dívky, slečny či ženy, zkrátka pro ženské pokolení. Jde o ozdobu, která se běžně nosí v uchu a bývá různě velká a také různě zdobená. Každá žena tak volí podle toho, jaké náušnice se jí líbí nebo takové, které preferuje. Některé přes dlouhé vlasy volí výrazné náušnice, jiné zase menší a decentní, které nejdou tolik vidět. Náušnice nejsou dnes už jen výsadou žen, ale také někteří muži si je oblíbili. Ve starověku například symbolizovaly finanční možnosti ženy, která je nosila, ukazovala tak na odiv své finance.

Různé tvary a materiály

V minulosti právě náušnice fungovaly jako náboženská nebo kmenová identita nositelky. První zmínky se objevují již tři tisíce let před naším letopočtem. Byly například nalezeny také u krále Tutanchamona, což mělo poukázat na jeho bohatství. Dnes jde spíše o moderní doplněk oblečení či prostředek pro dotvoření vašeho outfitu. Vybírat můžete ty opravdu drahé, tedy zvolíte materiály jako bílé zlato, platina, zlato a podobně. Popřípadě můžete sáhnout pro dostupné, přesto kvalitní materiály. Jaké náušnice tedy pro své potřeby pořídit?

Náušnice z kvalitního materiálu

Jste vyznavači spíše menších doplňků, které na vás tolik neupozorňují, ale snaží se jemně svůj styl doplnit. Ocelové náušnice bývají jedny z těch oblíbených a to nejen pro svůj vzhled, ale také díky tomu, že jsou vyráběny z kvalitního materiálu. Ocel bývá vhodná pro všechny, dokonce také pro alergiky, kteří běžně nemohou nosit bižuterii. Piw.cz přináší velkou spoustu jednotlivých náušnic, od blesku, not, přes houslové klíče, květinky nebo medvídky. Vyberete si tak přesně takové, které se hodí k vám i vaší nátuře. Můžete zvolit vtipné náušnice nebo naopak sáhnout po hudebních či zvířecích motivech.