Pánská mikina – sportovní, městské a hlavně pohodlné oblečení

Pánská mikina smazala hranice mezi sportovním oblečením a módou půl století předtím, než marketingový manažer vymyslel slovo „athleisure „, což v bychom do češtiny mohli přeložit jako “sportovní, městský, pohodlný a s trochou drzosti”. Pánská mikina byla prvním kusem oblečení, které bylo ozdobeno logy. To z těch, kteří tyto pánské mikiny oblékali, udělalo chodící reklamu na značky. A tak je to doposud.

Oblečení, které nikdy nevyjde z módy

Pánské mikiny (pánské mikiny s kapucí, pánské mikiny na zip) nikdy nevyšly (a zřejmě naštěstí pro nás nikdy nevyjdou) z módy. Mají své místo ve všech kategoriích pánského oblečení, včetně luxusního a designového světa. S výběrem pánské mikiny je to jako s výběrem pánského trička: vaše možnosti jsou téměř neomezené. Základním vzorem pánské mikiny je však sportovní svršek, obvykle s dlouhými rukávy, žebrovaným lemem a manžetami. Přesně takové jsou pánské mikiny z eshopu wowdoplnky.cz.

Pánská tričko – nejjednodušší základní kousek oblečení pro každého muže

Pánská trička v jednobarevných provedeních – pánská trička bez potisku, která se spolehlivě kombinují téměř se vším, nesmí chybět v šatníku žádného muže. Sama o sobě jsou skvělá během teplejších ročních období. Vrstvením během chladnějších dnů získáte zcela nový rozměr šatníku. Pokud si nejste jisti, jak a s čím pánské tričko zkombinovat, zvolte nejprve bílou barvu a vyrazte s modrými, černými nebo sepranými džínami. Je to ležérní a cool. A přesně takový vzhled chcete, ne? Podle potřeby můžete pánská trička, stejně jako pánské polokošile kombinovat také s džínovými bundami nebo kardigany. Pánská trička bez potisku, se také hodí k mnoha botám – od ležérních tenisek po kožené boty a ke všemu mezi tím. Běžecké boty zde mohou fungovat, ale pouze v případě, že vyznáváte athleisure styl.