Pouzdra na klíče pro každého

Někdo nosí klíče v kapse kalhot, další jen tak volně v tašce nebo kabelce a někdo si pořídí pouzdro na klíče. Je to sice malý, ale velmi šikovný pomocník, který ochrání kapsy nebo věci v kabelce či tašce před poškozeným, které by mohl svazek klíčů způsobit. Široký výběr různých designových modelů nabízí e-shop penezenky-ahal.cz. V nabídce naleznete klíčenky vyrobené převážně z kůže, v různých velikostech i barevných variantách.

Tipy pro vás

Vzhledem k tomu, že výběr je opravdu veliký, podívejte se na některé tipy.

  • Klíčenka v podobě kapsičky

Tuto praktickou kapsičku můžete využít nejen pro uložení klíčů, ale i na drobné mince. Kapsička má zapínání na zip a na jedné její straně je umístěno poutko určené pro klíče. V nabídce naleznete několik různých barev.

Pamatováno je i na děti a některé kapsičky jsou vyrobeny s barevnými dětskými motivy na povrchu.

Klíčenka je určená pro menší počet klíčů.

  • Kožená klíčenka pro větší množství klíčů

Pokud s sebou nosíte větší množství klíčů, určitě si prohlédněte luxusní koženou klíčenku, která je vyrobena z pravé kůže. Tento materiál je zárukou nejen kvality, ale i dlouhé životnosti. Pouzdro má uzavírání na klopu, která je opatřena dvěma druky. Uvnitř jsou umístěny karabinky, na které lze zavěsit větší množství klíčů. Díky materiálu i kvalitnímu provedení můžete pouzdro využít i jako milý dárek. V nabídce naleznete modely v různých barvách, jak pro muže, tak i pro ženy.

  • Kožená klíčenka s kapsou

Pokud si chcete pořídit klíčenku větších rozměrů, pak je dobrou volbou kožená klíčenka s kapsou. Je vyrobena z jemné kůže a kromě hlavní velké kapsy uzavíratelné zipem má ještě menší kapsičku s klopou na druk. U velké kapsy je navíc umístěno poutko, které slouží pro uchycení klíčů.

  • Přívěsek na klíče

Pokud patříte mezi vyznavače minimalismu a nechcete si pořizovat žádnou klíčenku, ale klíče v tašce či kabelce neustále hledáte, zakupte si přívěsek na klíče. Ten vám umožní najít klíč hned a budete jej mít vždy na očích.