Víte, jak správně vrstvit a kombinovat šperky?

Již dávno neplatí pravidlo, že se nosí pouze jeden řetízek nebo náramek a to pouze v jedné barvě. V současné době je IN vrstvení šperků. Pokud se pro něj rozhodnete, vždy však volte pouze vrstvení jednoho druhu šperků – náhrdelníků, náramků, prstenů nebo náušnic.

Jak na vrstvení?

Rozhodnete-li se pro jeden druh šperku, který chcete vrstvit, pak už nezbývá nic jiného, než vybrat kousky vhodné pro konkrétní outfit. Pro vrstvení se dají využít různé styly šperků, ale především jejich různé délky a zpracování. Čím více vrstev vytvoříte, tím zajímavější výsledek dosáhnete.

Nejčastější variantou vhodnou pro vrstvení jsou šperky na krku. Základ může tvořit stříbrný náhrdelník strom života. Pořídíte-li si jej z e-shopu pandjjewellery.cz, budete si moci upravovat jeho délku podle konkrétního outfitu. Náhrdelník má prodlužovací řetízek, díky kterému si délku snadno regulujete. Vrstvené náhrdelníky jsou ideální volbou třeba pro top do tvaru V nebo odhalená ramena. K náhrdelníku můžete využít, jako další kousek, samotný řetízek nebo náhrdelník složení z řetízků několika, Opět je ideální, pokud lze upravit délku. Velmi oblíbené je stříbro, které je vhodné pro všechny věkové kategorie a pro jakoukoli příležitost.

Náramky na nohu i ruku

Pro letní období jsou ideální volbou řetízky na nohu, které ozdobí každý kotník. Pořiďte si třeba stříbrný náramek na nohu hladký a zkombinujte jej s náramkem s přívěsky. Stříbrné náramky na nohu jsou vhodnou volbou k letnímu outfitu, na procházku, na pláž nebo na posezení s přáteli.

Oblíbenou klasiku představuje stříbrný náramek strom života. Objednat si můžete stříbrný náramek P&J, pro jehož výrobu bylo použito kvalitní stříbro ryzosti 925/1000. Přívěsek, který je součástí náramku, je osazený kubickými zirkonky. Symbol stromu představuje sílu rodiny, rodinné pouto, ale také přátelství a lásku. Přívěsek je zasazený do stahovacího náramku. Díky tomu si délku náramku velmi snadno upravíte na obvod ruky.