Využijte služby profesionální tiskárny

Každý podnikatel ví, že se bez reklamy neobejde. Může si ji vyrobit sám nebo ji svěřit do rukou profesionálů.

PVC bannery

Výroba bannerů je velmi spolehlivý druh reklamy. Pokud nemáte vlastní návrh, profesionální grafici připraví takový, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Bannery jsou nejen efektivní, ale i dlouhodobá investice.

E-abctiskarna nabízí tisk bannerů na různé druhy materiálů a vybrat si můžete jak bannery do exteriéru, tak i do interiéru.

ECONOMY bannery jsou vhodné především do interiéru či pro krátkodobou exteriérovou aplikaci. Tyto druhy bannerů jsou laminované.

STANDARD bannery frontlit jsou extrémně pevné a jsou vhodné jak do interiéru, tak i pro exteriérové využití.

PREMIUM bannery frontlit nabízejí akrylátový topcoating a protiplísňovou úpravu. Jejich životnost je 5-6 let.

Bannery lze vyrobit dle připravených šablon, ale problém není ani návrh dle konkrétních představ.

Obálky

Možná se někomu bude zdát, že obálka nemůže sloužit jako reklamní materiál, opak je pravdou. Pokud je obálka kvalitně potištěna logem či firemními údaji, zvýší tak dojem o vámi upřednostňovaných standardech. Výroba obálky jako reklamního produktu je záležitost levná, nenáročná. Je to však velmi praktická reklamní pomůcka.

Pro tisk reklamních obálek lze využít obálky s okénkem či bez okénka, klasických či nestandardních rozměrů.

Vizitky

Možná si nyní říkáte, že vizitky v dnešním digitálním světě již nejsou IN. Vizitka je však velmi důležitou maličkostí, která k reklamě zkrátka patří, neboť nabízí celou řadu výhod. Je sice malá, ale stále po ruce, vejdou se na ni důležité kontaktní údaje a pokud ji opatříte firemním logem či fotografií, je snadno zapamatovatelná. Digitální technologie umožňují objednat vizitky online.

Vizitky se dají vyrobit jednostranné, oboustranné nebo vrstvené. Využít můžete připravené šablony, ale problémem však nejsou ani vizitky navržené na míru.