Jak oslnit muže?

Taky byste si přáli, aby se za Vámi muži na ulici otáčeli proto, že jim připadáte atraktivní a přitažlivá? Poradíme Vám, jak na to.

Jak být pro muže neodolatelná?

Všechny víme, jaké bychom chtěly muže a čím nás dokážou naprosto okouzlit a dostat nás. Ale čím si my získáme jejich pozornost a pohledy zájmu? Poradíme Vám pár vychytávek, jak na to.

,,U mladých žen nahrazuje krása ducha, u starých duch krásu.“ Charles Luis Montesquier

  • Úsměv je důležitý

První věc, které si na Vás muž všimne, je to, jak vyzařujete. A to hodně ovlivní fakt, jestli se usmíváte nebo ne, protože pokud se usmíváte, tak to muž zaregistruje i z dálky, pokud ne, nemusí si Vás ani všimnout. Tady platí to známé pravidlo, že krásná žena je usměvavá žena.

,,Krása je moc, úsměv její meč.“ – Louis Schmidt

  • Dbejte na své vlasy

Není nutné mít vlasy po zadek dlouhé, abychom muže zaujaly. Stejně atraktivní jsou pro muže i ženy s krátkými vlasy, které je mají slušně a atraktivně vybavené. Dokonce ani barva není důležitá. Je fakt, že platinovým modelkám již odzvonilo a už dlouho nejsou symbolem ženské krásy. Nejpřitažlivější jsou pro muže ženy s přirozeně upravenými vlasy, které jsou na pohled hebké a lesklé. Tohle je vše, co udělat pro to, abyste pro muže působily sexy dojmem.

,,Dobrá žena muže inspiruje, vtipná zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.“ – Victor Hugo

  • A co make-up?

Obočí a tváře a la Marfuša opravdu nefrčí. Muži preferují jemné, přirozené líčení, které podtrhnou a zvýrazní naše přednosti. Klasické „omalovánky“, které byly v kurzu dříve, už dávno nejsou in. Muži se potom bojí, že od vás budou také celí barevní a to by se určitě nikomu nelíbilo.

,,Krása není vždy pravá, pravda není vždy krásná.“ – Gabriel Laub

Tohle jsou základní rady, jak působit na muže, aby se za Vámi každý ohlédl. Ale víte, co je vlastně úplně nejdůležitější, na Vašem vzhledu? Přece to, jak se momentálně cítíte! Nedovolte, aby se Vaše problémy zrcadlily ve Vaší tváři a myslete pozitivně. Přece nechcete mít vrásky?