Jak si vybrat ty správné hodinky

,,Sakra, zase mám vybitý mobil a potřebuju nutně vědět, kolik je hodin. Proč vůbec nenosím hodinky? To bych měla po starostech.“ Tak si nějaké pořiďte!

Máte čas?

Vybrat ty správné hodinky je o dost složitější, než by se na první pohled mohlo zdát, protože máte na výběr ze široké a pestré škály možností. Je třeba věnovat pozornost mnoha aspektům, a to hlavně jejich designu a kvality zpracování, jelikož pro ženu nejsou hodinky jen pouhým ukazatelem času, ale hlavně módním doplňkem. Takže každá žena by měla přizpůsobit nákup hodinek svému stylu.

Také musíte brát ohled na to, v jakém prostředí budete hodinky používat. Sportovní ženy určitě dají přednost lehkým, platovým hodinkám, které se přizpůsobí jejím sportovním aktivitám, naopak elegantní žena si ráda pořídí hodinky zdobené například kamínky.

Jaké jsou hlavní druhy dámských hodinek?

  • Sportovní

Jsou trvanlivé, určené pro sport, voděodolné a vyrobeny tak, aby nezatěžovaly ruku, většinou vyrobeny pomocí plastu či silikonu.

  • Elegantní

Většinou mají elegantní a jemný design s koženým páskem a kovovým tělem. Často jsou posety drahými kameny a můžete je nosit jak do práce, tak i do společnosti.

  • Módní

Jsou většinou tvořeny neobvyklými vzory a posety mnoha barvami. Většinou odpovídají aktuálním moderním trendům a mají výrazný design.

Co všechno hodinky umí?

Nejčastější funkce, kterou můžete u hodinek najít je, že ukazují, samozřejmě kromě času, i datum, v noci si na ně dokážete posvítit pomocí přidané diody. U sportovních hodinek můžete také najít další funkce, jako například odolnost proti vodě, ukazatele vzdálenosti, spálených kalorií a samozřejmě také stopky.

Vybrat hodinky pro ženy není vůbec nic jednoduchého, pokud chcete překvapit svou drahou polovičku krásným dárkem v podobě hodinek, určitě si raději před tím udělejte takový „malý průzkum“, kdy se třeba náhodou dostanete na eshop s hodinkami a mimoděk se dozvíte, jaký typ se jí vlastně líbí a hned budete mít skvělou inspiraci pro Váš nákup. Hlavně se nebojte, každou ženu potěší už jen to, že nějaký dárek dostala a že na ni někdo myslí, takže určitě budete mít pomyslné plus už před tím, než svůj dárek rozbalí.

TIP: správa webů je službou nejen pro magazíny.