Sukně v zimě? Žádný problém!

Mrazy dorazily i k nám a mnoho žen nerado odkládá své šaty a sukně na dno svého šatníku. Sukně a šaty jsou pro mnohé výrazem elegance a ženskosti, někdy i pohodlnosti. Ani v nejkrutějších mrazech se nemusíte svých oblíbených sukní a šatů vzdávat. Zkuste některý z našich tipů a bude vám teplo v sukni teplo i ve velkém mrazu.

Pořiďte si spodničku

Spodnička je u některých sukní jejich součástí. Pokud vám je pod sukní zima, pořiďte si jednu univerzální. Záleží na vás a vaší otužilosti, jaký materiál si zvolíte.

Vlněné punčocháče a nadkolenky zahřejí

Výběr punčocháčů a nadkolenek některých prodejců je opravdu velký. Vlněné punčocháče seženete v mnoha barvách i provedeních. Můžete kombinovat s ostatním oblečením a ještě být originální. Termopunčocháče patří k běžné nabídce nejen pro děti, ale i dospělé. Na pohled nikdo nepozná, že je máte na sobě.

Vysoké kozačky vás zahřejí

Vysoké kozačky nad kolena vypadají sexy a navíc příjemně hřejí. Mnohem více než punčocháče. Na dně šatníku tak nemusí přes zimu zůstat ani kratší sukně, která je k vysokým kozačkám dokonalá a vy tak zůstanete středem pozornosti.

Noste šaty přes kalhoty

Ano, čtete správně. Šatovky, které nosíte v létě k legínám nebo samostatně, natáhněte přes široké kalhoty a teplé triko. Ideálně ze stejného materiálu. Zkuste takto vzít i sukni, například s laclem.

Dlouhým kabátem nic nezkazíte

Dlouhý kabát vám příjemně zahřeje stehna i kolena, ale také záda a partie břicha. Nic vám nebrání vzít si krátkou pouzdrovou sukni. Pokud máte obavy, že to nestačí, pod si oblečte prodloužené sako.

Kožich vás zahřeje

I v umělém kožichu vám bude teplo a pokud si k němu vezmete maxi sukni, budete originální a chic.

Flanel je opět v módě

Košilové flanelové šaty jsou hitem letošního podzimu a zimy. Flanel příjemně hřeje a košilové šaty s páskem dodají vaší postavě ženskost.