Italská elegance šperků Morellato

Hledáte pro sebe tu správnou značku šperků? Dnes je na trhu spousta více či méně stylových kousků a vybrat si ty správné je často problém. Doporučujeme se držet jedné značky, která vás sjednotí. A jak jí vybírat? Očekáváte-li od svých šperků nadčasovost, originální zpracování, jemný a přitom nevšední design, pak vsaďte jednoznačně na značku Morellato. Ta vás nezklame!

Historie značky Morellato

Tato značka se narodila v Itálii, přesněji v Bologně v roce 1930. Založil jí hodinář Giulio Morellato, podle něj také značka dostala svůj název. V začátcích se věnoval ruční výrobě kožených řemínků k hodinkám všech značek hodinek (mezi nimi i ty světoznámé). V devadesátých letech byla společnost prodána dvou bratrům a těm se v hlavách zrodil nápad na výrobu šperků, čímž značka dostává nový rozměr.

Italské kořeny v sobě značka Morellato inspiruje dobou renesance Florencie a Benátek, zejména v designech šperků. Květinové kolekce, jednoduché a přitom elegantní perlové kousky, to vše je součástí značky. V roce 2000 vyšla na trh značka s první kolekcí hodinek. Stále se však soustředila na šperky.

Kvalitní materiály a nadčasový design

Značka Morellato přináší svým zákazníkům široký sortiment dámských i pánských šperků. V nabídce najdete náušnice, náramky, náhrdelníky, prsteny nebo přívěsky. Šperky jsou vyráběny z chirurgické oceli a společnost klade velký důraz na preciznost zpracování. Vynikají svým jedinečným a neotřelým designem, který zasáhne srdce spousty mužů a žen.

Tyto moderní, kvalitní a vysoce elegantní šperky umí skvěle doplnit váš každodenní outfit. Hodí se pro všechny příležitosti a situace, pro běžné nošení, večírek či jinou společenskou událost. Značku Morellato podpořili v reklamách také známé osobnosti. Za muže to je Ben Affleck a za ženy Bar Rafaeli nebo Irina Shayk.