Tipy, jak vypadat luxusně i v levném oblečení

Nemáte prostředky na to, abyste nakupovali v předražených buticích? Toužíte po originálním oblečení s nádechem luxusu? Není to tak těžké, jak myslíte. Existuje mnoho triků a doporučení, jak svůj outfit oživit. Přinášíme vám některé z nich společně s radami, co zásadně u levných prodejců nekupovat.

Vyměňte knoflíky

U sak i kabátů vyměňte knoflíky za zlaté nebo stříbrné. Umělé vypadají lacině a třpytivé knoflíky koupíte za pár korun. Výměna vám zabere pár minut a zvládne ji téměř každý.

Nekupujte oblečení s našitými flitry a korálky

Obracecí flitry a našité různé aplikace již nejsou jen doménou malých holčiček. Sice hezky vypadají, ale je to sezónní záležitost. Navíc moc nedrží, trhají a původní místa ozdob jsou po upadnutí viditelná. Kupte si raději jednobarevný svetr nebo košili a ozdobte módní broží nebo přívěskem. Okolí tak bude mít pocit, že máte na sobě neustále něco nového.

Pořiďte si originální pásky

Levné šaty nebo dlouhé košile, které nyní vládnou módnímu světu, přepásejte nápadným páskem. Někdy v něm můžete vypadat jako v pytli od brambor, páskem opticky získáte ženské tvary a šaty získají nádech luxusu. Když budete pásky střídat, kolegyně si brzy začnou šeptat, kde neustále na to oblečení berete peníze.

Na tmavé svetry zapomeňte

Tmavý svetr vypadá skvěle na ramínku a už se v něm vidíte, zejména, jak se hodí ke všem vašim kalhotám nebo sukním. Z tmavých svetříků se mnohem dříve opere barva než z pastelových nebo šedých. Na oprané černé barvě více vyniknou žmolky.

Buďte opatrní ve výběru barev

Nevybírejte zářivé a jasné barvy. Hůře se kombinují s ostatními kousky ve vašem šatníku. Dejte přednost černé, béžové, šedé a bílé. Oživit fádní barvy můžete vkusným a nápadným doplňkem.

Šátek změní celý váš outfit

Šátky letí v různých barvách i provedeních. Fantazii se meze nekladou. I obyčejné tílko s džínami doplněné o nápadný, ale vkusný šátek, vypadá jako luxusní ohoz. Způsobů, jak šátek uvázat najdete na internetu mnoho i s podrobnými návody.