Můžete se obléct podle poslední módy a zároveň neutratit celý svůj rozpočet!

Všechny si to pamatujeme – studia a neustále poloprázdná peněženka. Pokud je to zrovna váš případ nebo máte doma pubertální dceru, která vyžaduje neustále nové a nové outfity a vy už nevíte, kde na to pořád brát peníze, rádi vám poradíme, co taková mladá puberťačka zrovna potřebuje!

Čím ji rozhodně potěšíte?

Letošní zimu určitě vedou dámské zimní kabáty, které jsou zároveň elegantní, ale dají se obléci také ke sportovnějšímu oblečení. Samozřejmě ale nesmí působit lacině. Velice oblíbená je velká kožešina okolo kapuce, která vám zakryje i uši ve velkém mrazu. Měl by být malinko vypasovaný, aby zdůraznil linii postavy.

Ani v zimě nezapomínejte na léto!

I když je léto zase na dlouho pryč, i tak musíte vzít v potaz, že zima není důvod proto, abyste zapomněli na dámské plavky. Dospívající slečny se rády chodí „vystavovat“ do krytého bazénu, a proto by měly mít šik plavky. Ty by ale neměly samozřejmě odhalovat více, než je třeba, a hlavně být vkusné. Nezapomínejte také na nezbytné doplňky – náušnice, řetízky na krk, na nohy či jiné šperky, které každá slečna tedy nebytně potřebuje!

I kluci se chtějí líbit!

Nejenom dospívající slečny, ale také ti skoro dospělí chlapi chtějí být cool a in a líbit se nejenom holkám, ale i sobě. S nadcházející zimou jsou nezbytné pánské mikiny, které by měly být přes hlavu s kapucí či s rozepínáním. Dnes frčí na mikinách různé nápisy, a hlavně viditelné značky – nejlépe skejtové, jako Horsfeathers, Quicksilver či Jack and Jones.

Pokud si tedy stále lámete hlavu, co svým puberťákům nadělíte pod stromeček, věřte, že měkké dárky jsou na rozdíl od let dřívějších v tomto věku prostě top a vsaďte na aktuální módu – tím jistě nic nepokazíte a rozhodně potěšíte!