Vybíráme náušnice

Ozdobte svůj obličej nejen jemným make-upem, ale také vhodně zvolenými náušnicemi, které krásně podtrhnou Vaši ženskost a rozjasní Váš vzhled.

Jaké náušnice?

Každá žena ráda nosí šperky – to je jasná věc. Proto je trh v dnešní době přeplněn spoustou druhů kvalitních šperků či bižuterie. Ale věděli jste, že například náušnice můžete nosit podle typu Vašeho obličeje, aby Vám ještě více slušely?

Kulatý obličej

Nejvhodnější jsou pro Vás náušnice, které Váš obličej opticky prodlouží. Na výběr máte dlouhé visací náušnice, dále ve tvaru trojúhelníků či obdélníků. Naopak byste se měli velkým obloukem vyhnout drobným peckám či velkým kruhům, které Váš obličej ještě více zvýrazní.

Hranatý obličej

Tady je třeba vybrat náušnice, které Vám obličej opticky zjemní. Takže byste měli vybírat ze tvarů oválů či kapek nebo slziček, stejně tak drobné pecičky jemných barev. Naopak v žádném případě se Vám nedoporučuje nosit náušnice geometrických tvarů, jako trojúhelníky, čtverce či obdélníky.

Oválný obličej

S tímto typem obličeje máte největší výhodu ve výběru náušnic. Můžete si dovolit nosit spoustu jejich typů. Určitě Vám budou slušet vybroušené křišťály, hlavně pokud máte krátké vlasy. Velice elegantně budou působit také visací náušnice. Největší výhodou je, že můžete experimentovat. Nicméně, i Vy máte typ náušnic, kterým byste se měla vyhnout – a to jsou visací oválné náušnice, které by Váš obličej mohly ještě více prodloužit.

Trojúhelníkový obličej

Můžete si vybírat také z velkého množství typů náušnic. Můžete si dovolit jak spirálky, tak kruhové či oválné. Výše zmíněné spirálky Vám budou nejvíce slušet, jelikož Vašemu obličeji opticky dodají plnější tvar a ženskost.

Nicméně, krásné náušnice je třeba doplnit ladicím řetízkem s přívěškem, při jehož výběru si také musíte dávat pozor na to, aby Vám s náušnicemi vhodně ladil. Musíte dbát hlavně na to, aby byl ze stejného materiálu, jako Vaše vybrané náušnice. Vyvarujte se toho, že byste měli například zlaté náušnice a stříbrný řetízek! Tohle je největší módní faux-pas, kterého se můžete dopustit! Také musíte sladit případné kameny – prostě mějte na paměti, že musíte ladit za každých okolností.

Tak co, už jste si vybraly ty pravé?