Prožijte dovolenou v Itálii zcela jinak. V klidu a soukromí!

Když plánujeme dovolenou u moře, většina z nás volí ubytování v hotelu, penzionu či apartmánu. Ačkoli má má takové ubytování mnoho nesporných výhod, je zřejmé, že soukromí si příliš neužijeme. Toho si jsou vědomi na webu cz.italicarentals.com, kde objevíte velmi rozmanitou nabídku domů v Itálii určených k pronájmu. Ubytování v Itálii tak získává zcela nový rozměr a s ním i celá dovolená.

S rodinou, přáteli nebo jen ve dvou?

Nezáleží na tom, zda se rozhodnete vyrazit do Itálie s partnerem a dětmi, s přáteli nebo jen ve dvou na romantickou dovolenou (ne nadarmo se říká, že jsou Benátky nejromantičtějším městem na světě), pronájem domu v Itálii je možný v různých typech domů i luxusních vil.

Web cz.italicarentals.com má k dispozici obyčejné domky i luxusní vily pro dva či celou skupinu přátel. Počet ubytovaných ani preference a nadstandardní požadavky nebývají zpravidla problém. Někteří si chtějí užít chvíle klidu u bazénu a grilovaní, jiní používají dům jen k přespání a vyrážejí za památkami či dobrodružstvími, která v Itálii rozhodně nechybí.

U bazénu nebo na pláži

Dovolená v Itálii je především o její historii a památkách, ale také o koupání a vodních radovánkách. Někteří lidé dávají přednost písečným plážím a vodním sportům, proto si na cz.italicarentals.com zvolí pronájem domu v blízkosti pláže.

Pro některé turisty je přednější soukromí a klid a jejich hlavní preferencí pří výběru domu v Itálii je dům, jehož součástí je bazén.

Ať už se rozhodnete trávit dovolenou v Itálii v domě v blízkosti pláže nebo v domě s bazénem, výběr je jednoduchý díky filtru, který na webu cz.italicarentals.com objevíte. Kromě bazénu můžete vyfiltrovat i jiné preference vašeho pobytu v Itálii.

Díky pronajatému domu se dostane vaše dovolená v Itálii zcela nový rozměr.