Hodinky Festina – to je tradice a kvalita

Hodinky značky Festina nám vyměřují čas již od roku 1902. To byla v malém městě La Chaux de Fonds ve Švýcarsku založena hodinářská manufaktura. Velký pokrok zaznamenala firma v roce 1984, kdy byly zavedeny quartzové strojky, které pro firmu znamenaly novou éru.

V současné době je to značka nejlepší kvality, která je prověřená časem. Do povědomí lidí se značka vryla nejen svými kvalitními výrobky, ale také díky tomu, že je partnerem a oficiální časomírou závodu Tour de France. Díky této příležitosti představí značka každročně speciální řadu sportovního typu hodinek.

Hodinky

Firma své hodinky kompletuje ve Švýcarsku. Jejich výrobky splňují standardy, které jsou obvyklé pro švýcarské hodinky. V nabídce naleznete hodinky s quartzovým mechanismem, které jsou na bateriový pohon nebo si můžete vybrat z nabídky modelů s mechanickým nátahem. Každý model vás však ohromí kvalitou provedení s důrazem na detail.

Pánské i dámské hodinky mají nadčasový styl a střízlivé a jednoduché provedení, které nadchne každého.

Pánské hodinky

V nabídce pro pány naleznete nejen hodinky stylu fashion, ale i sportovní a společenské typy.

Sportovní modely nabízejí atraktivní vzhled a dokonalou kvalitu. To jsou základní parametry pro spokojenost každého majitele. Každého sportovního nadšence zajisté zaujmou modely, které patří do kolekce Chrono Bike.

Své místo v nabídce však má i elegance. Díky decentním tvarům i odstínům jsou hodinky Festina nejen ukazatelem času, ale i dokonalým šperkem, který doladí každý společenský outfit.

Dámské hodinky

Dámy si oblíbily nejen klasické elegantní modelové řady, ale velmi žádané jsou i hodinky sportovního typu. Ciferníky jsou řešeny v různých barevných designech, zakrývá je ručně broušené a tvrzené minerální sklo.

Díky různému barevnému i tvarovému provedení nejen ciferníku, ale i řemínku jsou hodinky Festina zároveň dokonalým šperkem, který nádherně ozdobí zápěstí každé moderní ženy.