Pánské košile za skvělé ceny: Oblečte se stylově a moderně

Pánské košile patří mezi kousky oblečení, které můžete nosit na každou událost. Vhodné jsou do práce, na běžné setkání ve městě či na různé oslavy. Při nakupování košil se však často setkáváme s vysokými cenami, které dokáží narušit nejeden rodinný či osobní rozpočet. Vybrali jsme proto pro vás pár košil za skvělé ceny, kterým rozhodně neodoláte.

Jednobarevná košile jako základ šatníku

Na začátek je dobré říci, že pokud chcete při nakupování ušetřit, je třeba orientovat se spíše na základní kusy oblečení. Ty si můžete následně oblékat na desítky až stovky způsobů. Jednu pánskou černou košili si umíte obléci jako do práce, tak na nějakou událost. Dokážete ji zkombinovat s riflemi, kalhotami z obleku či Jogger.
Namísto jednotlivých výrazných kousků, které si oblečete jednou za čas, proto zaměřte na něco jednoduché. Jednoduchá černá košile s dlouhým rukávem dokáže zázraky. Plus, pokud má doplněk ve formě nášivky či kapes, je to oblečení, které doma musíte mít.

Tmavěčervená košile na rozjasnění šatníku
Černá není jediná tmavá barva, po které můžete sáhnout. Kromě ní jsou velmi oblíbené i jiné odstíny, jako například tmavočervená, často označovaná jako vínová. Tento odstín se stal velmi populárním před přibližně dvěma lety. Od té doby na ni lidé nedají dopustit.
Vínová červená je sytá barva, která přitáhne pozornost množství lidí. Je zajímavá a jednoduše se kombinuje s rifle nebo černými kalhotami. Nejčastěji se hodí během podzimního období. Pánská košile v takové barvě by neměla chybět žádnému muži.

Hořčicová a žlutá jako doplňkové barvy
Druhým, velmi oblíbeným odstínem, je hořčicová barva. Jde o tmavou žlutou, která se skvěle kombinuje jako během podzimu, tak i během zimy nebo léta. Je sytá a výrazná. Dokáže na sebe přitáhnout pozornost.
Na rozdíl od černé nebo vínové, nejde o úplný základ šatníku. Nebudete ji nosit tak často, a proto se investice do ní vyplatí až poté, co si pořídíte základní kousky. Zaměřte se proto nejprve na první dvě zmíněné.
A v případě, že by se vám nelíbila hořčicová, zvolte výraznou žlutou. Kombinace s jinými kousky je těžší, ale rozhodně se vyplatí. Vypadá velmi dobře s černou.

Maskáčové košile pro každého muže
Pokud jste milovníky maskáčových potisků, doma byste měli mít alespoň jednu takovou košili. V nabídce naleznete velké množství různých typů. Od těch klasických až k pánským maskáčovým košilím slim.
Slim pánské košile jsou dnes velmi oblíbené. Celou postavu vědí vyformovat a obepnout. Nejsou tak komfortní jako běžné typy, ale je dobré mít jednu v šatníku.

Zajímavé vzory a střihy
Tak jako na pánských tričkách, tak i na košilích najdeme velké množství různých vzorů. Některé jsou jednoduché, jiné složitější. Takový typ košile se hodí jako osvěžení do každého šatníku, který je plný jednobarevných kousků.
Mezi velmi oblíbené vzory se řadí například čtverce, obdélníky nebo tečky. Výběr je na vás.
V rámci střihů najdete také velké množství možností. Jak jsme již výše zmínili, jedním z oblíbených je například slim střih. Nad ním však stále vyhrává klasický střih košil, který je velmi pohodlný.

Shrnutí
Košile najdete v mnoha střizích a provedeních. Pokud při nákupu li ušetřit, je třeba zaměřit se nejen na cenu, ale i to, co ve skutečnosti potřebujete. Na začátek si šatník vybavte základními kousky, které zkombinujete s téměř všem. Následně si dokupte další modely košil v zajímavých barvách nebo vzorech.