Jaký šperk si vybrat

Rády chodíte na společenské akce a přemýšlíte vždy dva dny dopředu, co si oblečete? Ale co šperky? Na ty byste neměla v žádném případě zapomínat!

Ozdobte se

Každá žena má ve svém šatníku jistě nepřeberné množství možných šatů či kostýmků na různé společenské akce či plesy. Ale stejně tak, jak máme vybaveny šatníky, bychom měly mít vybaveny šperkovnice těmi správnými šperky. Nemusí Vám přetékat množství krásných kousků, stačí mít pár základních, které se hodí k určité situaci, a víc nebudete potřebovat.

Šperky totiž mají velkou moc, ať už se jedná o náušnice či řetízek, vždy tou správnou volbou dokážete vykouzlit rafinovaný vzhled a to ať už jdeme na rande či na formální bussiness schůzku. Ale jaké typy šperků jsou momentálně in?

  • Vrstvené náhrdelníky

Mít jenom jeden náhrdelník či řetízek je už tento rok klišé. Můžete jich nosit rovnou několik a nemusíte se obávat, že byste působily přeplácaným dojmem – pokud samozřejmě na sebe nenavrstvíte spoustu mohutných kusů, že už Vám nebude vidět ani kousek krku. Nejvhodnější formou jsou jemné kovové náhrdelníky, které můžete případně doplniti drobnými přívěsky.

  • Výrazné náušnice

Nebojte se ukázat své uši a nemusíte ani na velikosti či extravaganci svých náušnic šetřit. Teď můžete klidně i začít experimentovat. Existuje totiž spousta variant náušnic, které si můžete připnout na ucho. Můžete zvolit extravagantní tvary či dlouhé, visací náušnice, které Vaše ucho krásně zvýrazní. Musíte ale také myslet na tvar svého obličeje a zvolit takový typ, který potlačí Vaše nedostatky.

  • Náramek

Tyhle dva základní typy šperků je třeba doplnit nějakým pěkným, nejlépe kovovým náramkem. Pokud máte výraznější typ náušnic, zvolte raději jemnější variantu, pokud jste se ale s náušnicemi moc „nerozjeli“, můžete to vynahradit právě na náramku. Ten může mít spoustu aplikací či ozdobných rytin, neměl by ale působit příliš lacině, jinak by Váš outfit mohl definitivně zničit.

Pokud upřednostňujete kvalitu před kvantitou, určitě zvolte šperky od známých návrhářů, za které si sice připlatíte více, ale můžete si být jistí, že hned tak z módy nevyjdou a budou Vám dělat radost dlouhou dobu.