Módní Esprit hodinky

Esprit je mezinárodní značka oblečení, které prodává dámské, pánské i dětské kousky. Vyznačuje se trendy, kvalitou materiálů a pohodlí při nošení. Ve svém portfoliu však nemají jen oděvy, ale také doplňky. Mezi ně patří také hodinky. Původ značky se datuje do roku 1968, kdy manželé Tompkins navrhovali, šili a prodávali oblečení přímo ze svého pojízdného karavanu.

Značka oblečení ESPRIT

Jejich nadšení, víra a neutuchající entusiasmus dal vzniknout velké oděvní značce, která se postupem času rozrůstala a rozšiřovala pole své působnosti. V roce 1995 je v Německu oficiálně spuštěna výroba hodinek této značky. O tři roky později začíná značka také s výrobou šperků. Jejich hodinky jsou vhodné pro všechny, kteří mají rádi elegantní a přitom dynamický vzhled.

Značka má ve své nabídce hodinky, které jsou určené pro volný čas, ale také hodinky, které jsou určeny do společnosti, práce i dalším významným příležitostem. Podtrhují vytříbený a jedinečný vkus, jdou s dobou a sledují aktuální módní trendy. Stále se však drží svěžího vzhledu, mladistvosti a zábavy.

Značka, která zaujme

Pro své modely značka Esprit využívá kontrastních barev, elegantní i asymetrických detailů. Velmi dobře podtrhují celkové outfity a vzhled. Také se soustředí na kvalitu ve výrobě. Vyrábí se z opravdu kvalitních materiálů. Pouzdra jsou vyrobená z kvalitní nerezové oceli či digitálních displejů. Ciferníky jsou pokryty minerálními sklíčky, typ strojku bývá povětšinou Quartz.

Řemínky jsou k dostání v mnoha variantách, většinou podle jednotlivých návrhů a modelů. Jde například o materiály jako částečně zlacená ocel, pravá kůže, ocel s PVD povlakem nebo klasická ocel. Jednotlivé modely jsou vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Esprit značka je ideální pro všechny, kteří mají rádi moderní, svěží a mladistvý vzhled, který zároveň poskytuje kvalitní prvky.